Huśtawki ogrodowe DessiHome

Huśtawki ogrodowe to połączenie nowoczesnego designu z estetyczną, ponadczasową elegancją. Huśtawki ogrodowe, są bardzo wytrzymałym oraz niezwykle estetycznym dodatkiem na taras, jak i do ogrodu. Materiały, z których są wykonane również są bardzo wytrzymałe. Natomiast fotele wiszące typu kokon pozwolą zatopić się w błogim relaksie i cieszyć się promieniami słońca.

Jak powinna być huśtawka ogrodowa?

Huśtawka ogrodowa powinna być przede wszystkim solidna oraz wykonana ze sprawdzonych, wytrzymałych materiałów. Fotel wiszący kokon to nie tylko forma rozrywki, ale także miejsce odpoczynku, gdzie będziemy mogli naładować baterie. Materiał, z którego obecnie są wykonane huśtawki ogrodowe, sprawia, że są one chętnie wybierane. Stabilna aluminiowa konstrukcja z szeroką podstawą zapewnia stabilność oraz łatwe siadanie w huśtawce. Fotel kokon jest natomiast wykonany z poli-rattanu lub eco-rattanu. Są to wzmocnione włókna polietylenowe o bardzo dużej gęstości. Wyróżnia je duża odporność na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy promieniowanie UV. Eco-rattan jest również wodoodporny, co sprawia, że można go łatwo czyścić oraz konserwować.

Oferta salonu DessiHome

Salon DessiHome posiada w swojej bogatej ofercie najwyższej jakości wyposażenie ogrodowe. Znajdziemy tam między innymi huśtawki ogrodowe, fotele ogrodowe, komplety oraz grille. Jeżeli jesteś zainteresowany, sprawdź ofertę na dessihome.pl.